Volejte Po-Pá: 08 - 17 hod
773 037 767

Řešení exekucí

Spočítejte si splátky:

Měsíční splátka:
6 509 Kč
Úroková sazba:
8,5 % p.a.

Postihla Vás exekuce a nyní Vám hrozí prodejem majetku či dražbou? Pomůžeme Vám!

 • Vyřešíme exekuci a dražbu, zachráníme nemovitost

  Ať u Vás exekuce hrozí nebo už dokonce probíhá, je třeba okamžitě jednat. Pomůžeme Vám s vyplacením exekuce, oddlužením nemovitosti či pozastavením dražby. Obraťte se na nás, vše za Vás vyřídíme!

 • Jednáme rychle, vyřídíme potřebnou agendu

  Vzniklou situaci je nutné neprodleně řešit. Na základě zplnomocnění vyřídíme Vaše závazky vůči věřitelům. Nemovitost nepřevádíme na sebe, zůstává Vaším majetkem. Každému klientovi se věnujeme individuálně a nabízíme řešení na míru.

 • Úroková sazba již od 8,5 % p.a.

  Výsledná úroková sazba je vždy stanovena individuálně a závisí na bonitě klienta a hodnotě zajištěné nemovitosti. Nastavíme přijatelné splátky podle Vašich potřeb. Splácení můžeme rozložit na období 1 roku až 20 let podle výše úvěru.

 • Úvěr až 10 mil.

  Nebankovní úvěry proti zástavě nemovitostí poskytujeme od 100 000 Kč do 10 000 000 Kč. Půjčíme Vám až 50 % z tržní hodnoty nemovitosti.

 • Žádné skryté poplatky ani poplatky předem

  Veškeré naše služby poskytujeme bez jakýchkoliv poplatků a záloh předem. Zaplatíte pouze jediný poplatek, a to v případě kladného vyřízení a poskytnutí úvěru poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 5 % z výše úvěru splatný v den podpisu smlouvy. Poplatek lze také připočítat ke smlouvě a celkovou výši úvěru navýšit o tento poplatek.

 • Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti

  Nemovitost můžete mít v osobním vlastnictví (dům, byt, chata, kancelář…) nebo se může jednat o nemovitost ve vlastnictví třetí osoby.

Zdarma k Vám přijedeme kamkoliv po ČR

Zjistíme Vaši skutečnou situaci a společně najdeme optimální řešení. Během jednoho týdne může proběhnout odhad tržní hodnoty nemovitosti, posouzení žádosti, příprava smlouvy i potřebných prostředků k financování Vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Reprezentativní příklad: Při výši půjčky 525.000,- Kč na dobu 10 let při úrokové sazbě 8,5 % p.a. zaplatíte 120x měsíční splátku ve výši 6.509,- Kč, a poslední 121. splátku ve výši 47,- Kč. Poplatek za poskytnutí úvěru ve výši 5 % půjčené částky je 25.000,- Kč. RPSN 10,08 %.